Ponuka odpudzovačov divej zveri

Sme výrobcom ultrazvukových odpudzovačov divej zveri a hlodovcov. Rád by som Vám predstavil náš príbeh a takisto aj naše prístroje.
 
Poznajúc problémy farmárov a pestovateľov so škodami spôsobenými divou zverou sme hľadali riešenie, ktoré by bolo efektívne, no zároveň aj ekologické a hlavne čo najviac bezúdržbové.

 

 
Výskum, vývoj a testovanie v náročných podmienkach prinieslo svoje ovocie a v roku 2014 vznikol prvý prototyp Normal. Vďaka veľkému záujmu farmárov sa v roku 2015 začala sériová výroba odpudzovačov. Na základe požiadaviek našich zákazníkov sme začali vyvíjať náš produkt a v roku 2016 sme uviedli na trh odpudzovač divej zveri Mega s 2,5 krát väčším dosahom. Po úspechu s odpudzovačmi divej zveri s koncom roka 2016 vyvinuli odpudzovač hlodavcov Nomus a začiakom roku 2017 sme začali vyrábať odpudzovač divej zveri Dual s dosahom do oboch strán. Od polovice roku 2017 naše prístroje dodávame na trh po názvom Doxmand®, ktorý je registrovanou ochrannou známkou.

 

 
Veríme svojej práci a preto na každý náš výrobok dávame 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí a predĺženú 3 ročnú záruku. Stovky našich zákazníkov z radov poľnohospodárskych družstiev, samostatne hospodáriacich roľníkov a poľovníckych združení, ktorí si opakovane objednávajú ďalšie naše odpudzovače, sa presvedčili, že škodám je lacnejšie predísť.

 

 
Pripravili sme video, kde sme použili vlastné, autentické zábery. Pre potreby tohto videa bol odpudzovač doplnený o pohybový senzor a riadiaca jednotka upravená tak, aby odpudzovala len vtedy, ak sa zver dostane k jeho blízkosti a do zorného poľa kamery. V štandardnom režime je riadenie naprogramované na vydávanie náhodných, meniacich sa signálov, na ktoré si zver nezvykne. 

 

 
 
Až používate Facebook, tak sa staňte fanúšikom našej stránky a získavajte tak ďaľšie zaujímavé informácie.
Link na stránku: fb.me/odpudzovace

 

 
Ceny prístrojov na odpudzovanie divej zveri s DPH:
Odpudzovač divej zveri Normal (1ha) 81,00 EUR/ks
Odpudzovač divej zveri Dual (2x1ha) 120,00 EUR/ks
Odpudzovač divej zveri Mega (2,5ha) 148,00 EUR/ks
Takisto sme vyvinuli prístroje na odpudzovanie hlodavcov, ich ceny sú s DPH nasledovné:
Odpudzovač hlodavcov Nomus (65m2) 38,00 EUR/ks
Odpudzovač hlodavcov Nomus plus (1500m2)) 66,00 EUR/ks
Odpudzovač hlodavcov Nomus 360 (4x1500m2) 153,00 EUR/ks

 

 
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať, e-mailom alebo telefonicky.
 
S prianim pekného dňa,
 
Roman Pinke
+421 948 89 99 89